2017-2018 GUZ YARIYILI YETERLIK SINAVI SONUCLARI

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ/ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ HAZIRLIK SINIFLARI

(ÖRGÜN ÖĞRETİM - II. ÖĞRETİM)

YARIYIL SONU SINAV SONUÇLARI  

 

SIRA NO

BÖL.

NO

AD

SOYAD

NOT

BAŞARI D.

1

Mak.

1161601015

ÇAĞRI

AŞER (2)

69

BAŞARILI

2

Mak.

1161601036

MEHMET

DEVİREN (2)

67

BAŞARILI

3

Mak.

1161601044

SEFA

KABAN (2)(Dış.Haz.)

63

BAŞARILI

4

Mak.

1161601045

ÇAĞRI

BORMALI (2)

60

BAŞARILI

5

Mak.

1161601092

CENGİZ

TUNCER (2)

63

BAŞARILI

6

Mak.

1161601094

UMUT

AK (2)

60

BAŞARILI

7

Mak.

1161601906

ABDÜLKADİR

KAYA (2)(Dış.Haz.)

62

BAŞARILI

8

Mak.

1161601908

ÖZGÜR

AYGÜN (2)

60

BAŞARILI

9

Elekt.

1161604026

YILMAZ

ÇELİK (2)

64

BAŞARILI

10

Elekt.

1161604043

OSMAN

KÜÇÜK (2)

63

BAŞARILI

11

Elekt.

1161604614

AAKAN

MAZREKU (2)(Dış.Haz.)

37

BAŞARISIZ

12

Elekt.

1161604621

ABİDİN

IRMAK (YÖS) (2)

61

BAŞARILI

13

Mak.

1161601903

KAĞAN

KIZILDERE (Dış.Haz.)

40

BAŞARISIZ

14

Mak.

1161601904

CİHAT

ERDAL(2)

73

BAŞARILI

15

Elekt.

1161604049

BURAK

ATLİ (2)

64

BAŞARILI

16

Elekt.

1161604606

OZDJAN

LATİFOV (2)

61

BAŞARILI

17

Mak.

1161601909

ONUR

DEMİRKIRAN (2)

61

BAŞARILI

18

Mak. 2

2160651906

TAHSİN

ÖZDEMİR (2)

60

BAŞARILI

19

Mak. 2

2161651312

EMRE

COŞAR (2)

62

BAŞARILI

20

Mak. 2

2161651343

NAZİM

EKE (2)

47

BAŞARISIZ

21

Mak. 2

2161651366

MURAT

ARIN  (2)

60

BAŞARILI

22

Mak. 2

2161651370

EGEMEN

ENGİNER (2)

60

BAŞARILI

23

Mak.

2161651904

FERDİ

ÜNAL ( (2)(Dış. Haz.)

41

BAŞARISIZ

24

Mak.

1151601093

GÜÇLÜ

ALVER

60

BAŞARILI

 


TRAKYA ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

İNGİLİZCE MÜTERCİM TERCÜMANLIK HAZIRLIK SINIFI

YARIYIL SONU SINAV SONUÇLARI

 

 

 

SIRA NO

BÖL.

NO

AD

SOYAD

NOT

BAŞARI D.

1

MÜT-TER

1161207614

ROZA

RAMAZANOVA

61

BAŞARILI

 

 

 

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

EĞİTİM FAKÜLTESİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ HAZIRLIK SINIFI

YARIYIL SONU SINAV SONUÇLARI

 

   

SIRA NO

BÖL.

NO

AD

SOYAD

NOT

BAŞARI D.

1

İNG. ÖĞRT.

1160502618

İREM

SALEPCHI

60

BAŞARILI

 

 


                                                         2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Almanca Öğretmenliği Hazırlık Sınıfı

Yarıyıl Sonu Yabancı Dil Yeterlik Sınavı Sonuçları

 

SIRA NO.

ÖĞR. NO.

ADI

SOYADI

BAŞARI NOTU

BAŞARI DURUMU

1

1160503029

FATİH

AFACAN

48

BAŞARISIZ

2

1160503608

ALI

DELI CHASAN

70

BAŞARILI

3

1160503013

EMRE

KURU

47

BAŞARISIZ

4

1160503025

YAĞMUR

SAVAŞ

57

BAŞARISIZ

5

1160503028

SERAY

KOLKOPARAN

67

BAŞARILI

6

1160503035

CEYDA

KURŞUN

67

BAŞARILI

 

 

  

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı

EDEBİYAT FAKÜLTESİ Mütercim Tercümanlık (Almanca)

Hazırlık Sınıfları Yarıyıl Sonu Yabancı Dil Yeterlik Sınavı Sonuçları

 

SIRA NO.

ÖĞR. NO.

ADI

SOYADI

BAŞARI NOTU

BAŞARI DURUMU

1

1161206017

ARDA

COŞKUN

62

BAŞARILI

2

1161206019

CİHANGİR

HASANOĞLU

63

BAŞARILI

3

1161206026

OZAN HÜSEYİN

SEVGEN

65

BAŞARILI

4

1161206030

KUBİLAY

SERBEST

75

BAŞARILI

 

 

Bu içerik 04.01.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 1776 kez okundu.