Komisyon ve Kurullar

AKREDİTASYON RAPORU HAZIRLAMA VE ÇALIŞMALARI YÜRÜTME KOMİSYONU

1- Doç. Dr. Handan KÖKSAL  (Başkan)
2- Öğr. Gör. Nilüfer EPÇELİ (Başkan Yrd. - Proje Sorumlusu) 
3- Öğr. Gör. Esra Ş. ARKOÇ (Başkan Yrd. )
4- Öğr. Gör. Sertaç KESKİN (Başkan Yrd.)
5- Öğr. Gör. Dr. Güleser KORKMAZER (Üye) 
6- Öğr. Gör. Mine TAKAS  (Üye)
7- Öğr. Gör. Serap AKGÜN (Üye)
8- Öğr. Gör. Ayşe TUNA  (Üye)
9- Öğr. Gör. F. Bilge ATAY (Üye)


İÇ KONTROL İZLEME VE YÖNLENDİRME KOMİSYONU

1- Doç. Dr. Handan KÖKSAL (Başkan) 
2- Öğr. Gör. Esra Ş. ARKOÇ (Üye) 
3- Öğr. Gör. Sertaç KESKİN (Üye)
4- Rasim SEZEN (Üye)

SINAV HAZIRLAMA, ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KOORDİNATÖRLÜĞÜ (İNGİLİZCE)

1- Öğr. Gör. Fatma Bilge ATAY (Koordinatör)
2- Öğr. Gör. A. Bihter Gökçeyurt (Koordinatör Yardımcısı)
3- Öğr. Gör. Bülent KARAŞİNİK (Üye)
4- Öğr. Gör. Mustafa ŞİRİN (Üye)
5- Öğr. Gör. Sertaç KESKİN (Üye)
6-  Öğr. Gör. Songül UZUN KESKİN (Üye)
7- Öğr. Gör. Neslihan ERE (Üye)
8- Öğr. Gör. Evla YÜRÜKLER (Üye)
9- Öğr. Gör. Gülperi GÜCÜYENER (Üye) 
10 - Öğr. Gör. Nevin İPEK (Üye)
11- Öğr. Gör. Arzu TAŞKIN (Üye)
12 - Öğr. Gör. Elif TAŞ İNANIR (Üye)
13 - Öğr. Gör. Ayşe TUNA (Üye)
14- Öğr. Gör. Mine TAKAS (Üye)
15 - Öğr. Gör. Esra ŞİRİN ARKOÇ (Üye)

SINAV HAZIRLAMA, ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KOORDİNATÖRLÜĞÜ
 (ALMANCA
)

1 - Öğr. Gör. Dr. Güleser KORKMAZER (Koordinatör)
2 - Öğr. Gör. Serap AKGÜN (Üye)
3 - Öğr. Gör. Nilüfer EPÇELİ (Üye)
4 - Öğr. Gör. Yasemin DİRİKAN (Üye)

SINAV HAZIRLAMA, ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KOORDİNATÖRLÜĞÜ
  (BULGARCA
)

1 - Öğr. Gör. Canan AHMED MUSTAFA (Koordinatör)
2 - Öğr. Gör. Rafiye DEMİROVA (Üye)
3 - Öğr. Gör. Nayle AYDIN (Üye)

AKADEMİK VE İDARİ BİRİM KALİTE KOMİSYONU

1- Doç. Dr. Handan KÖKSAL (Başkan)
2- Öğr. Gör. Sertaç KESKİN (Üye)
3- Öğr. Gör. Esra Ş. ARKOÇ (Üye)
4- Öğr. Gör. Dr. Güleser KORKMAZER  (Üye)
5- Öğr. Gör. Nilüfer EPÇELİ  (Üye)
6- Öğr. Gör. Mine TAKAS (Üye)
7- Öğr. Gör. Ayşe TUNA  (Üye)
8- Öğr. Gör. Serap AKGÜN (Üye)
9- Öğr. Gör. Fatma Bilge ATAY  (Üye)
10- Öğr. Gör. Bülent KARAŞİNİK (Üye)
11- Rasim SEZEN (Üye)

AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU 

1- Öğr. Gör. Esra ARKOÇ (Başkan) 
2- Öğr. Gör. Ayşe TUNA (Üye) 
3- Öğr. Gör. Sertaç KESKİN (Üye) 

DERS PROGRAMI VE SINAV PROGRAMI HAZIRLAMA KOMİSYONU

1 - Öğr. Gör. Sertaç KESKİN (Başkan)
2 - Öğr. Gör. Mustafa ŞİRİN (Üye)
3- Öğr. Gör. Bülent KARAŞİNİK (Üye)
4 - Öğr. Gör. Nilüfer EPÇELİ (Üye)
5 - Öğr. Gör. Yasemin DİRİKAN (Üye)
6 - Öğr. Gör. Ayşe TUNA  (Üye)

GİRİŞİMCİ VE YENİLİKÇİ ÜNİVERSİTE ENDEKSİ VERİ İZLEME KOMİSYONU


1- Rasim SEZEN (Başkan)
2- Öğr. Gör. Serap AKGÜN (Üye)
3- Öğr. Gör. Mine TAKAS (Üye)
4- Öğr. Gör. Ayşe TUNA (Üye)

HİZMET İÇİ EĞİTİM KOMİSYONU

1- Doç. Dr. Handan KÖKSAL (Başkan)
2 - Öğr. Gör. Serap AKGÜN (Üye)
3 - Öğr. Gör. Ayşe TUNA (Üye)
4 - Öğr. Gör. Bülent KARAŞİNİK (Üye)

MATERYAL GELİŞTİRME KOMİSYONU

1 - Öğr. Gör. Nilüfer EPÇELİ (Başkan)
2 - Öğr. Gör. Bülent KARAŞİNİK (Üye) 
3 - Öğr. Gör. Canan AHMED MUSTAFA (Üye) 

 

Bu içerik 17.02.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 3497 kez okundu.